Erzincan Fırat Medikal LTD

Projelerimiz

Erzincan da Vergi Rekortmenleri Teşekkür Belgelerini Aldılar

27. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen törenle 2014 yılı Gelir ve Kurumlar vergisi rekortmenlerine teşekkür belgeleri verildi.

Kurumlar vergisi rekotmenleri; Vossloah Rail Technologıes LTD. ŞTİ., Erzincan Fırat Medikal LTD. ŞTİ, Ergan İhtiyaç Gıda Ürün İNŞ. A.Ş, İşbirlik Harfiyat İnşaat LTD. ŞTİ., Erzincan Yergün İnşaat LTD. ŞTİ. ATAŞ Tüketim Malları Pazarlama Sanayi  Ticaret A.Ş, Tunay Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Abdikoğulları Gıda Hayvan İNŞ. NAK. Yakıt. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., Eda İnşaat Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. Hispo Doğalgaz MÜH. MAK. İNŞ. SAN. LTD. ŞTİ.

Törene Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile mükellefler katıldı.

Tören öncesinde konuşma yapan Erzincan İl Defterdar Vekili Bülent Papuçcu, Yıllardır kutlanan vergi haftalarının asıl amacının toplum bilincinin oluşturulması ve en mühim vazifenin hazineye olan yükümlülüğün yerine getirilmesi gerektiğine dikkat çekti.


Sosyal Medya

Firmamızı Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz.

Twitter

İletişim

Başbağlar Mah. 1417 Sok. Utku Apt No.2 ERZİNCAN
Phone: +90 (446) 223 04 23
Fax: +90  (446) 223 89 29