Custom HTML advanced

Erzincan Fırat Medikal LTD
Bıçakçılar

Türkiye'nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve markası olan Bıçakcılar, 1959 yılından bu yana Bıçakcılar Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. yanında Bıçakcılar Dış Ticaret A.Ş. ve Bıçakcılar laboratuvar Medikal A.Ş. sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Masimo

Masimo (NASDAQ: MASI) geliştirir ve tıbbi cihaz ve sensörler geniş bir dizi içeren yenilikçi noninvaziv hasta izleme teknolojileri üreten global bir medikal teknoloji şirketidir

Draeger

Dräger teknolojileri hastalarınız için doğrudan değerden daha fazlasını sunar ve klinik ekibinizi destekler. Bölümler arası ve hatta hastane çapındaki yönetim faaliyetlerini yükseltmenizi sağlar. Amacımız kaliteyi yükseltmek ve aynı zamanda bakım masraflarını azaltmak için Yaşam için Teknoloji anlayışını geliştirmektir.

B.Braun Medikal

Bölgesel anestezi daha iyi hasta sonuç, daha hızlı iyileşme ve rehabilitasyon, erken boşalma ve düşük morbiditeye neden olduğu kanıtlanmıştır. B. Braun Epidural ve Spinal anestezi alanında, yanı sıra periferik sinir bloğu teknikleri ve sürekli yara infiltrasyon geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Hill-Rom

Ülkemizde giderek hakim olan özel ve itinalı hasta bakımı ve ortamını dikkate alan, hasta odaklı hastanecilik anlayışının Hill-Rom’u tanıması ve ülkemiz insanlarının bu bakım anlayışını yaşaması isteği bizim Hill-Rom ile 1990 yılından beri süren ve artık tek şirket gibi davranabilen birlikteliğimizi başlattı.

Sosyal Medya

Firmamızı Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz.

Twitter

İletişim

Başbağlar Mah. 1417 Sok. Utku Apt No.2 ERZİNCAN
Phone: +90 (446) 223 04 23
Fax: +90  (446) 223 89 29